İleri
Adwords Eğitimi

Adwords Eğitimi ile katılımcılara başlangıç düzeyinden ileri düzey uzmanlık seviyesine kadar detaylı bir eğitim programı sunulmaktadır.

Adwords Eğitimi Hakkında Bilgi Alın

Katılım Kontenjanla Sınırlıdır

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Numaranız


Adwords Eğitimi text reklamcılık diğer adıyla arama ağı reklamcılığı eğitimi ile baaşlamaktadır.

Google ağında görüntülü reklam verebilme yetisinin kazandırılması için Adwords eğitimi kapsamında sunulan 2. eğitimdir.

Google ağına dahil olan Youtube ve Google iş ortaklarında, video reklamlarımızı hedef kitlemize ulaştırmayı öğreneceğiz.

Sayfamızı ziyaret ederek satın almaya veya hedefimizi gerçekleştirmeye yaklaşmış ancak vazgeçmiş veya farklı bir senaryoda müşterilerimizi reklamlarımızla takip etmeyi öğreneceğiz.

Adwords’te reklam verebilmenin ötesinde daha yüksek performansa nasıl daha az reklam parası öderiz, Adwords’te nasıl strateji belirlememiz gerekir öğreneceğiz.

Adwords Eğitimi Sonrası Çalışılabilecek Ünvanlar;

  • Adwords Uzmanı / Yardımcısı,
  • Adwords Hesap Yöneticisi,
  • Adwords Reklam Danışmanı,
  • Remarketing Uzmanı,
  • Online Reklam Uzmanı,
  • Adwords Proje Yöneticisi,
  • E-Ticaret Adwords Uzmanı

Atilla Öztürk

Atilla Öztürk

Securance Sigorta Sahibi

Eğitimimizi aldığımız günden bu güne eğitimde öğrendiklerimizi işimizde kullanıyoruz.

Deniz Utku Usta

Deniz Utku Usta

Dijital Pazarlama Uzmanı

Sadece teori ve bilgi değil, pratikte uygulayarak öğrendiğimiz için eğitimin daha akılda kalıcı olduğunu düşünüyorum.Sadece teori ve bilgi değil, pratikte uygulayarak öğrendiğimiz için eğitimin daha akılda kalıcı olduğunu düşünüyorum.

Dijital Pazarlama Eğitimi Deneyimleri

Şunları Merak Edebilirsiniz

Dijital Pazarlama Eğitimi Ne Kadar Sürer?

Dijital pazarlama eğitimimiz 2 ay 10 gün sürmektedir. Eğitim süremiz boyunca tüm resmi tatillerde izin yapılmaktadır. Eğitim günleri için lütfen form doldurunuz.

Eğitmenlerinizin uzmanlık seviyesi nedir?

Dijital pazarlama eğitimi ülkemizin önde gelen firmalarında aktif olarak çalışıyor olan uzmanlar tarafından verilmektedir.

Eğitimleriniz nerede gerçekleşmektedir?

Eğitimimiz İstanbul Beşiktaş’ta verilmektedir.

Dijital Pazarlama uzmanı maaşları ne kadardır?

Dijital Pazarlama Uzmanı Maaş bilgileri ilgili makalemiz için tıklayınız.

Eğitimleriniz Teori üzerine mi gerçekleşmektedir?

Dijital Pazarlama Eğitimi kapsamında sunulan tüm eğitim programı katılımcıya verilen projeler ile uygulamalı olarak öğretilmektedir. Eğitim sonunda her katılımcının bitmiş ve kendisi tarafından yapılmış olan bir web sitesi bulunmaktadır.

Eğitimleriniz sertifikalımıdır?

Dijital pazarlama eğitimimizin %70’ine katılım gerçekleştiren katılımcılar Aston American University tarafından sunulan Dijital Pazarlama Uzmanlığı eğitimi sertifikasını elde etmektedir.

Dijital Master programı çerçevesinde verilen eğitimler Aston American University akreditesi ile sertifikalandırılmaktadır. Bu nedenle sahip olduğunuz dijital pazarlama eğitimi sertifikaları uluslararası geçerli olacak ve üzerinde Aston American University imzası olacaktır. Dijital Pazarlama Sertifika Programları arasında önemli bir yer alan bu eğitim programına katılmanız için bekliyoruz.

Dijital pazarlama eğitimi fiyatları ne kadardır?

Dijital Master’daki eğitim yöntemi tüm katılımcıların %100 Uygulamalı Dijital Pazarlama Eğitimi deneyimi yaşaması üzerinedir. Bu nedenle eğitim süresi boyunca ödevler ve projelerle katılımcı sıkı bir eğitim programına tabi tutulacaktır. İstanbul dışında iseniz Dijital Pazarlama Online Eğitim programı hakkında bilgi için tıklayınız.

Bilgi İsteyin

Adwords Eğitimi Hakkında Bilgi Alın

Katılım Kontenjanla Sınırlıdır

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Numaranız