Dijital Pazarlama Eğitimi

Türkiyenin En Kapsamlı Dijital Pazarlama Eğitimi, Sektör Deneyimli Eğitmen Eşliğinde %100 Uygulamalı ve Proje Tabanlı eğitim ile Kariyer İmkanı

Dijital Pazarlama Eğitimi Hakkında Bilgi AlınDijital Pazarlama Eğitimi Hakkında Bilgi AlınEğitim Başlıkları

Dijital Pazarlama Eğitimi Programı

Eğitim Programı İçin Tıkla

 • 1. hafta

  Html Eğitimi

  Uygulamalı Temel Html Eğitimi Dijital Pazarlama Eğitimi süresince geliştirilecek projeler ve SEO uygulamaları için gereklidir.

 • 2. Hafta

  CMS Eğitimi

  WordPress Kullanımı, WordPress Kurulumu ve Yönetimi bu bölümde öğretilmektedir. Eğitimin bu kısmında tüm katılımcılar kendi proje sitelerini tasarlar.

 • 3.- 4. - 5. Hafta

  SEO

  Google’da görünür olabilmeniz, Arama motoru optimizasyonu konusunda uzmanların yetişmesi için ileri düzey SEO eğitimi bu bölümde sunulmaktadır. Genel konu başlıkları şunlardır; Arama Motorlarının Çalışma Mantığı, SEO Toolları, Site İçi SEO Çalışmaları, Backlink Kavramı ve Backlink Alma Yöntemleri, SEO'nun sırları, SEO - Öğrendiklerimizi Uygulayalım

 • 6. - 7. - 8. Hafta

  Adwords

  Arama Ağı Reklamcılığı, Görüntülü Reklamcılığı, Mobil Reklamcılık, Video Reklamcılığı, uygulamalı Adwords Eğitimi bu bölümde öğretilmektedir. Genel konu başlıkları; Adwords Arayüzü ve toollar, Adwords Kampanya Yönetimi, Arama Ağı Reklamları, Görüntülü Reklamcılık, Video Reklamcılık, Mobil Reklamcılık, Alışveriş Reklamcılığı, Remarketing, Raporlama, Adwords - Öğrendiklerimizi Uygulayalım

 • 9. Hafta

  Web Analiz ve Raporlama

  Bu bölümde Google Analytics Eğitimi ve Yandex Metrica eğitimi ile web analiz ve raporlama eğitimi sunulmaktadır. Eğitim başlıkları; Google Analytics değerlendirme ve rapolama, Yandex Metrica ile Kullanıcı Analizi, Reklam çalışmalarını raporlama, Verileri anlamlandırma ve yorumlama, Web Analiz ve Raporlama - Öğrendiklerimizi Uygulayalım

 • 10.Hafta

  Facebook ve İnstagram Reklamcılığı

  Uygulamalı Facebook reklamcılığı eğitimi ile Facebook reklam uzmanlarının yetiştirilmesi hedeflenmiştir. Eğitim başlıkları; Facebook'ta Reklam Hesabı Oluşturma, Reklam stratejisini belirleme, Reklam Modelleri ve İşlevleri, Facebook Retargeting, Instagram Reklam Eğitimi, Hedef kitle oluşturma, Reklam hazırlama, Facebook Reklamlarını analiz ve raporlama, Facebook Ads - Öğrendiklerimizi Uygulayalım

 • 11. Hafta

  Growth Hacking - Dijital Medya

  Growth Hacking bölümünde funnel analizi, dönüşüm optimizasyonu ve Growth Hacking toollarının etkin kullanımı ve Büyüme Odaklı Dijital Strateji oluşturmaya yönelik yetenekler geliştirilecektir. Dijital medya satın almaları ise, dijital stratejik planlama ve alternatif dijital pazarlama yöntemleri eğitimi verilmektedir. Dijital Pazarlama Uzmanının Bilmesi Gereken Temel Kavramlar, Mobil Satın alma, E-Mailing ve Takibi, Affilate Marketing, Programatic buying bu bölümde öğretilen konulardır.

Eğitmenimiz Kimdir (25 Kasım)

Sedat Akdemir

Sedat Akdemir

Dijital Pazarlama Uzmanı - Danışmanı

8 Yıllık Sektör Deneyimi bulunan Sedat Akdemir, aktif olarak Groupama Sigorta'da dijital pazarlama yöneticisi olarak çalışmaktadır. 100'ün üzerinde firmaya SEO, ADWORDS ve Dijital Pazarlama Danışmanlığının yanı sıra 13 uygulamalı dijital pazarlama eğitimi sınıfını başarı ile tamamlamıştır. Geçmişinde Google, Smartpro Bilgisayar Akademisi, Vodafone gibi firmalarda tam zamanlı olarak çalışma gerçekleştirmiştir.

Atilla Öztürk

Atilla Öztürk

Securance Sigorta Sahibi

Eğitimimizi aldığımız günden bu güne eğitimde öğrendiklerimizi işimizde kullanıyoruz.

Deniz Utku Usta

Deniz Utku Usta

Dijital Pazarlama Uzmanı

Sadece teori ve bilgi değil, pratikte uygulayarak öğrendiğimiz için eğitimin daha akılda kalıcı olduğunu düşünüyorum.Sadece teori ve bilgi değil, pratikte uygulayarak öğrendiğimiz için eğitimin daha akılda kalıcı olduğunu düşünüyorum.

Behlül Fazıl Kavukçu

Behlül Fazıl Kavukçu

Dijital Pazarlama Danışmanı

Eğitimden sonra, hem bir eğitim kurumunda dijital pazarlama bölümünde çalışıyor hem de freelance danışmanlık hizmeti veriyorum. Teşekkürler Sedat Hocam...

Seda Sarkut

Seda Sarkut

Blogger & Pazarlama Uzmanı

Sedat Bey’den aldığım uygulamalı dijital pazarlama eğitimi sonrasında hem çalıştığım şirkete fayda sağlayabiliyor, hem de eğitimde kurulumunu yaptığım ailecegeziyoruz.com gezi bloğunu yönetiyorum.

Dijital Pazarlama Eğitimi Deneyimleri

Şunları Merak Edebilirsiniz

Dijital Pazarlama Eğitimi Ne Kadar Sürer?

Dijital pazarlama eğitimimiz 2 ay 10 gün sürmektedir. Eğitim süremiz boyunca tüm resmi tatillerde izin yapılmaktadır. Eğitim günleri için lütfen form doldurunuz.

Eğitmenlerinizin uzmanlık seviyesi nedir?

Dijital pazarlama eğitimi ülkemizin önde gelen firmalarında aktif olarak çalışıyor olan uzmanlar tarafından verilmektedir.

Eğitimleriniz nerede gerçekleşmektedir?

Eğitimimiz İstanbul Mecidiyeköy’de verilmektedir. İstanbul Dijital Pazarlama Eğitimi seçenekleri arasında öne çıkan eğitim programımız isteğe bağlı çevre illerde de sunulabilmektedir. Öncelikli olarak sizleri istanbuldaki dijital pazarlama eğitimimize bekliyoruz.

Dijital Pazarlama uzmanı maaşları ne kadardır?

Dijital Pazarlama Uzmanı Maaş bilgileri ilgili makalemiz için tıklayınız.

Eğitimleriniz Teori üzerine mi gerçekleşmektedir?

Dijital Pazarlama Eğitimi kapsamında sunulan tüm eğitim programı katılımcıya verilen projeler ile uygulamalı olarak öğretilmektedir. Eğitim sonunda her katılımcının bitmiş ve kendisi tarafından yapılmış olan bir web sitesi bulunmaktadır.

Eğitimleriniz sertifikalımıdır?

Dijital pazarlama eğitimimizin %70’ine katılım gerçekleştiren katılımcılar Aston American University tarafından sunulan Dijital Pazarlama Uzmanlığı eğitimi sertifikasını elde etmektedir.

Dijital Master programı çerçevesinde verilen eğitimler Aston American University akreditesi ile sertifikalandırılmaktadır. Bu nedenle sahip olduğunuz dijital pazarlama eğitimi sertifikaları uluslararası geçerli olacak ve üzerinde Aston American University imzası olacaktır. Dijital Pazarlama Sertifika Programları arasında önemli bir yer alan bu eğitim programına katılmanız için bekliyoruz.

Dijital pazarlama eğitimi fiyatları ne kadardır?

Dijital Master’daki eğitim yöntemi tüm katılımcıların %100 Uygulamalı Dijital Pazarlama Eğitimi deneyimi yaşaması üzerinedir. Eğitim fiyatını öğrenmek için sayfayı aşağıya kaydırınız. Bu nedenle eğitim süresi boyunca ödevler ve projelerle katılımcı sıkı bir eğitim programına tabi tutulacaktır. İstanbul dışında iseniz Dijital Pazarlama Online Eğitim programı hakkında bilgi için tıklayınız.

Bir sonraki eğitimin gün ve saatleri?

Bir sonraki dijital pazarlama eğitimi sınıfımız 25 Kasım’da başlayacak olup. Haftanın iki günü;  Pazartesi – Çarşamba saat 19:00 – 22:00 aralığında dersler gerçekleşecektir. Eğitim mecidiyeköydeki lokasyonumuzda gerçekleşecektir. Eğitimlerimiz 2 ay 10 gün sürmektedir.

Bilgi İsteyin

Dijital Pazarlama Eğitimi Hakkında Bilgi AlınÖzet
Eğitim
Hizmet Tipi
Eğitim
Sunan
Dijital Master,
Adres : Büyükdere Caddesi No:65 Saadet Apartmanı Kat:5 Daire:9 Mecidiyeköy, Şişli,İstanbul-34387,
Telephone No.08503023151
İl
İstanbul
Açıklama
Dijital Pazarlama Eğitimi