Dome İstanbul hakkında sorularınıza bu yazımızda cevap vermeye çalışacağız.

Dome İstanbul Nedir?

Dome istanbul google’ın rozetli partner ajanslarının toplantı salonu ihtiyacını Google konseptinde toplantı salonlarında giderebileceği bir alandır. Aynı zamanda Domeistanbul’da bireyler google sertifikasyon eğitimine katılabilirler. Sertifikasyon eğitimi sonrası adwords temel düzey, arama ağı reklamcılığı, görüntülü reklamcılık, video reklamcılık, mobil reklamcılık ve alışveriş reklamcılığı sertifkalarına sahip olma imkanınız var. Aynı zamanda google analytics için de sertifikasyon eğitimi mevcut.

Aşağıda dome istanbulda gerçekleştirilen sertifikasyon eğitimlerine başvuru linkine ulaşabilirsiniz. Her eğitim yılda 4 defa olmak üzere 4 çeyrekte tekrar edilmektedir. Dikkat; Google sertifikasyonlarını elde edebilmeniz için ilk önce Google Reklamcılığı Temelleri sınavını başarı ile geçmeniz gerekmektedir. 

 

Daha önce ücretsiz olan, Google sertifikasyon eğitimleri artık ücretli.   Eğitim fiyatları 60 TL ile 360 TL arasında değişiyor. Eğitimler max. 1 ya da 2 günlük. 2017 eğitim takvimi aşağıdaki gibidir.

 

Dome Eğitim Takvimi

Sertifika eğitimlerine aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://events.withgoogle.com/partnersakademi2017/egitimler/

Bir sonraki sorumuza gelelim. Google Dome İstanbul’a nasıl gidilir?

Dome İstanbul Adres Tarifi

Kendi aracınızla gidecekseniz Google maps’i kullanın 🙂 Bu kısımda toplu taşıma aracı ile gidenler için bilgi veriyorum.

M2 Yenikapı – Hacıosman Metro Hattı dome istanbula gitmek için en iyi seçenek. Metro’ya bindikten sonra Sanayi Mahallesi durağında inin. İndikten hemen sonra güney çıkışından çıkın.

dome-istanbul-metro

Seyrantepe stadyum çıkışı değil diğer çıkıştan çıkış gerçekleştirmek gerekir. Metrodan çıktından sonra sola dönün ve Loqum restorant’ın hemen solundan (impact hub sokağı) aşağ inin.

Dome istanbul adres

Dome istanbul adres

Sokaktan aşağıya doğru indiğinizde dome istanbul’u kısa bir süre sonra göreceksiniz.

Dome İstanbul

Dome İstanbul

 

Aşağıda iç mekana ait birkaç görseli bulabilirsiniz.

Dome istanbul iç mekan

Dome istanbul iç mekan

Eğitim sınıfı resmi

Dome İstanbul eğitim sınıfı

Dome İstanbul eğitim sınıfı

 

Eğitim sonunda beklentiniz kesinlikle işi öğrenmek olmamalı. Eğitim teori üzerine gerçekleştiği için uygulama gerçekleştirme imkanınız bulunmuyor.

Uygulamalı bir eğitim isterseniz link’e buyrun ; Uygulamalı Dijital Pazarlama Eğitimi

Facebook Yorumları