Online Dijital Pazarlama Eğitimi

Online Dijital Pazarlama Eğitimi Sınıf Ortamında Eğitimlere Katırlamayacak Olan Katılımcılar için Hazırlanmıştır. 1'e Bir Online Danışmanlık ve Danışmanlık içermeyen paketlerden birini seçebilirsiniz.

Dijital Pazarlama Eğitimi Hakkında Bilgi AlınKimler Online Dijital Pazarlama Eğitimi Almalı;

  • Sınıf Ortamında Eğitime Vakit Bulamayanlar,
  • İstanbul Dışında Bulunanlar,
  • SEO Konusunda Uzmanlaşmak İsteyenler,
  • Dijital Pazarlama ile Daha Fazla Kişiye Erişmek İsteyenler,
  • Adwords Reklamlarında Uzmanlaşmak İsteyenler,
  • Marka Bilinirliğini Arttırmak İsteyenler,

Şunları Merak Edebilirsiniz

Dijital Pazarlama Eğitimi Ne Kadar Sürer?

Dijital pazarlama eğitimimiz 2 ay 10 gün sürmektedir. Eğitim süremiz boyunca tüm resmi tatillerde izin yapılmaktadır. Eğitim günleri için lütfen form doldurunuz.

Eğitmenlerinizin uzmanlık seviyesi nedir?

Dijital pazarlama eğitimi ülkemizin önde gelen firmalarında aktif olarak çalışıyor olan uzmanlar tarafından verilmektedir.

Eğitimleriniz nerede gerçekleşmektedir?

Eğitimimiz İstanbul Beşiktaş’ta verilmektedir. İstanbul Dijital Pazarlama Eğitimi seçenekleri arasında öne çıkan eğitim programımız isteğe bağlı çevre illerde de sunulabilmektedir. Öncelikli olarak sizleri istanbuldaki dijital pazarlama eğitimimize bekliyoruz.

Dijital Pazarlama uzmanı maaşları ne kadardır?

Dijital Pazarlama Uzmanı Maaş bilgileri ilgili makalemiz için tıklayınız.

Eğitimleriniz Teori üzerine mi gerçekleşmektedir?

Dijital Pazarlama Eğitimi kapsamında sunulan tüm eğitim programı katılımcıya verilen projeler ile uygulamalı olarak öğretilmektedir. Eğitim sonunda her katılımcının bitmiş ve kendisi tarafından yapılmış olan bir web sitesi bulunmaktadır.

Eğitimleriniz sertifikalımıdır?

Dijital pazarlama eğitimimizin %70’ine katılım gerçekleştiren katılımcılar Aston American University tarafından sunulan Dijital Pazarlama Uzmanlığı eğitimi sertifikasını elde etmektedir.

Dijital Master programı çerçevesinde verilen eğitimler Aston American University akreditesi ile sertifikalandırılmaktadır. Bu nedenle sahip olduğunuz dijital pazarlama eğitimi sertifikaları uluslararası geçerli olacak ve üzerinde Aston American University imzası olacaktır. Dijital Pazarlama Sertifika Programları arasında önemli bir yer alan bu eğitim programına katılmanız için bekliyoruz.

Dijital pazarlama eğitimi fiyatları ne kadardır?

Dijital Master’daki eğitim yöntemi tüm katılımcıların %100 Uygulamalı Dijital Pazarlama Eğitimi deneyimi yaşaması üzerinedir. Bu nedenle eğitim süresi boyunca ödevler ve projelerle katılımcı sıkı bir eğitim programına tabi tutulacaktır. İstanbul dışında iseniz Dijital Pazarlama Online Eğitim programı hakkında bilgi için tıklayınız.

Bilgi İsteyin

Dijital Pazarlama Eğitimi Hakkında Bilgi Alın