Bu yazımda size birkaç SEO ve SEM toolarının deneme ve free link ve kuponlarını paylaşmak istiyorum. Her tool’dan kısaca bahsedeceğim. Yeni Free araç bilgisi elime ulaştıkça buraya ekleyeceğim. Bu nedende bu sayfanın linkini bir yere not almanızda fayda var.

The Topic Explorer

Bu tool seomonitor ekibinin anahtar kelime araştırmaları için çıkarmış olduğu bir anahtar kelime analizi aracıdır.

Bir örnek üzerinden ilerleyelim; Dijital Pazarlama Eğitimi kelimesi için alabileceğimiz sonuçları görelim. Aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi sezonsal trendler, tıklama başı maliyet, rakip sıralamaları ve anahtar kelime fırsatlarını görebilirsiniz. Link ve limitsiz sorgu hakkı veren kupon kodu aşağıdadır. Promosyon kodu için seozeo’ya teşekkür ediyoruz.

topics explorer promosyon

topics explorer promosyon

topics explorer promosyon-2

topics explorer promosyon-2

https://topics.seomonitor.com

Promosyon Kodu; SEOZEO

Deepcrawl

deepcrawl promosyon

deepcrawl promosyon

Özetle deepcrawl sitenizi bir bot gibi tarayarak olası SEO hatalarını anlamanıza yarayan derinlemesine bir seo aracıdır. Hatalı, kırıl linkler, site içi optimizasyon hatalarını deepcrawl sayesinde kolayca tespit edebilirsiniz.

Bu link ile 2 haftalık deneme sürümünü (25.000 kredi) edinebilirsiniz.

https://app.deepcrawl.com/signup?cab=seorockstar

 

SEO Monitor

seo monitor promosyon

seo monitor promosyon

SEO monitör kolayca anahtar kelime sıralama takibi yapabileceğiniz, rakip analizleri, backlink analizleri gerçekleştirebileceğiniz ücretli bir Arama Motoru Pazarlaması aracıdır. Search console ve analiytics bağlantısı, ileri düzey raporlama sistemleri ile faydalı bir kullanımı vardır. Aşağıdaki linkte bulunan 30 günlük deneme süresi kuponu için webtures’e teşekkür ediyoruz.

seomonitor.com/tr

Promosyon Kodu; Webturesileyuksel

SEMRush

semrush promosyon kodu

semrush promosyon kodu

En beğendiğim SEM tool’u olan semrush’a geldi sıra. Rakibininizin adwords özelinde reklam verdiği anahtar kelimelere kadar görebildiğiniz bu harika tool’a ait promosyon linki aşağıdaki gibidir. 30 gün boyunca deneme gerçekleştirilebilir.

https://www.semrush.com/product/promo/accept.html?promo=SEMRUSH-QRHM330P

 

 

Facebook Yorumları